BMW M4 DTM Champion Edition

Po zakończeniu mistrzowskiego sezonu w serii DTM dla Marco Wittmanna i BMW, dyrektor BMW Motorsport Jens Marquardt ogłosił, że Wittmann pozostanie w rodzinie BMW w przyszłych sezonach .

W ramach niespodzianki dla młodego mistrza, ogłoszono wypuszczenie przez BMW Motorsport na rynek specjalnego modelu BMW M4 DTM Champion Edition na jego cześć. Kolejną gratyfikacją ze strony BMW, jest spełnienie marzenia Wittmanna – umożliwienie mu jazd testowych Formuły 1 w Scuderia Toro Rosso.

BMW M4 DTM Champion Edition będzie oferowane tylko w kolorze białym – Alpine White. Auto będzie produkowane wyłącznie w manufakturze BMW Individual w Garching pod Monachium. Inne cechy wyjątkowe, nawiązujące do BMW M4 DTM, to matowoczarna maska silnika i pokrywa bagażnika z wyrazistym pasem, dach z karbonu i czarne wykończenie burt.

Kolejne znaki szczególne modelu to pomarańczowe tło „nerek” w wydaniu M, logo M za nadkolami, numer 23 na drzwiach i flaga z napisami „WIT” oraz „DTM Champion 2014” na tylnych bocznych oknach. Samochód wyposażony będzie w 19-calowe alufelgi, czarny przedni fartuch, czarne spoilery progowe, karbonowe przednie klapy, karbonowe obudowy lusterek, karbonowe tylne skrzydło i karbonowy dyfuzor z palety akcesoriów M Performance.

Wewnątrz na okleinach progów znajduje się autograf Marco Wittmanna, a kokpit jest wykończony karbonem z podpisem 24-letniego mistrza wraz z dopiskiem „DTM 2014 Champion” oraz numerem seryjnym auta.

Jestem ciekaw czy podoba Wam się taki model?   m.

5 myśli na “BMW M4 DTM Champion Edition”

    1. Dokładnie Karolu 🙂
      Widać marki Premium muszą wymyślać coraz to nowe sposoby, żeby się wyróżnić, dla klientów uważam że to dobrze, zawsze można się wyróżnić.
      pozdrawiam m.

  1. Pingback: Norwegia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *