BMW M4 HAMANN – AGRESOR

Jedną z najbardziej popularnych firm tuningowych, preferowanych przez właścicieli BMW, jest Hamann. Tuner w końcu stworzył nowy pakiet stylizacyjny, który modyfikuje standardowe M4 Coupe.

BMW-M4-Coupe-by-Hamann-tuning-4

Hamann niedawno opublikował kilka zdjęć i szczegółów z jego najnowszej kreacji, przygotowanej do tuningu BMW M4 Coupe. Kit otrzymał nowy przedni spoiler, zmienione progi i zderzaki, tylny dyfuzor, skrzydło na klapie bagażnika, limitowane tylko dla tego modelu felgi aluminiowe, czy od nowa skonstruowaną maskę silnika. Zmiany znajdziemy również w środku, chociaż Hamann jeszcze pracuje nad jego wnętrzem, a designerzy obiecują, że tak jak na zewnątrz, będzie agresywnie i sportowo.

BMW-M4-Coupe-by-Hamann-tuning-2

Firma tuningująca BMW nie zdradza jeszcze, czy silnik również zostanie poddany modyfikacjom, obstawiam że tak, inaczej byłby to trochę wiejski tuning z marnym serduchem 🙂 Chociaż nie ma co narzekać na M4 🙂 Model standardowy produkowany jest z 3-litrowym, podwójnie doładowanym (TwinPower), sześciocylindrowym silnikiem, który ma moc 431 KM (317 kW) i maksymalny moment obrotowy 550 Nm. Taki motor pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km / h w 4,1 sekundy, osiągając prędkość maksymalną 250 km / h (ograniczona elektronicznie). Ja jednak po wyglądzie spodziewam się lepszych osiągów, jakiegoś pioruna, który bije po plecach 🙂 Mam nadzieję, że Hamann również w tym względzie pokaże na co go stać. Stylistyka… chyba nie wymaga komentarza, dla mnie super. A co Wy o tym sądzicie ???

m.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “BMW M4 HAMANN – AGRESOR”