German Special Customs i kit do AMG GT

Firma German Special Customs powstała w Niemczech, swoją siedzibę ma w miejscowości Chemnitz. Zajmuje się tuningiem optycznym zewnętrznym oraz wewnętrznym. Na swój warsztat brali już Mercedesy klasy A, CLS, S, G, ML.

Teraz przyszedł czas na stworzenie kitu do Mercedesa-AMG GT. Ma on optycznie nawiązywać wyglądem do Mercedesa SLS AMG Black Series. Znajdziemy tu przeprojektowany przedni zderzak, przedni spoiler z włókna węglowego z żebrami wzdłuż boków czy nowe lampy przednie. German Special Customs zaprojektował również nowe osłony boczne i wloty oraz dach z włókna węglowego.
AMG GT otrzyma także skrzydło na tylnej klapie komponujące się z nowym zderzakiem, którego zwieńczeniem jest tylny dyfuzor – również z włókna węglowego. Koła samochodu otrzymały żółte obwódki, a za potężnymi felgami kryją się żółte zaciski hamulcowe z czarnym logo GSC.

Nie doszukałem się nigdzie ceny zestawu, zapewne tanio nie będzie biorąc pod uwagę materiały użyte do produkcji. Samochód wygląda bardzo agresywnie, nietuzinkowo i jest na pewno dobrą propozycją dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu – chociaż już oryginalny AMG GT nie jest samochodem na którego nie zwrócilibyśmy uwagi na drodze.

m.

amggtgsc1

amggtgsc2

amggtsc2

amggtsc3

 

 

 

amggtsc4

amggtsc5

Pozostałe wspomniane tuningi Mercedesów wykonane przez GSC

ssc3

ssc4

ssc6

ssc2

ssc1

mlsc3

mlsc2

 

mlsc1

gsc4

gsc2

gsc3

gsc1

clssc1

clssc2

 

 

cls2sc1

cls2sc2

 

 

Zdjęcia pochodzą ze strony www.germanspecialcustoms.com

6 myśli na “German Special Customs i kit do AMG GT”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *