I TY możesz zostać kierowcą !!! Audi inicjuje serię wyścigową nowego TT

Począwszy od sezonu 2015, Audi Sport TT Cup będzie imprezą rozgrywaną w ramach DTM. To seria wyścigów oparta na nowym modelu Audi TT, przeznaczona głównie dla młodych kierowców, ale również dla tych mających już doświadczenie w innych seriach wyścigowych. 

Wersja wyścigowa nowej TT-tki ma moc 310 KM, ważąc przy tym zaledwie 1125 kg. Za pomocą funkcji push to pass, moc dwulitrowego silnika TFSI, można na krótko podnieść o 22 kW (30 KM).

W sezonie 2015, podczas każdego z sześciu wyścigów DTM w Niemczech i w krajach sąsiednich, zaplanowano po dwa wyścigi Audi Sport TT Cup. Do wyścigu staną 24 samochody przygotowane przez Quattro GmbH. Sześć z nich zarezerwowano dla kierowców wytypowanych przez Audi. Miejsca za kierownicą osiemnastu pozostałych pojazdów przeznaczono dla chętnych z całego świata. Jeżeli ktoś z Was ma ochotę spróbować to aplikację do tej ekipy składać możecie za pośrednictwem strony www.audi-motorsport.com. Kilkuetapowa rekrutacja prowadzona będzie w ścisłej współpracy z Audi driving experience. Dla odważnych życzę powodzenia 🙂  m.

2 myśli na “I TY możesz zostać kierowcą !!! Audi inicjuje serię wyścigową nowego TT”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *