KAMIL STOCH AMBASADOREM SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE AMG

1896963_970973179597557_8156669257944985197_n

Od marca 2014 r. nasz najlepszy skoczek narciarski jest ambasadorem marki Mercedes-Benz AMG w firmie Sobiesław Zasada Automotive. Kamila Stocha miałem okazję poznać w zeszłym roku, podczas prezentacji jednego z nowych modeli Mercedesa. Zachwyciła mnie w nim niesamowita skromność. Powiem Wam że myślałem, iż sukcesy które osiąga w sporcie, a za tym idące duże pieniądze spowodują, że ten chłopak będzie „gwiazdorem”  – w końcu jest znany przez większość Polaków i w wielu krajach świata. I miłe zaskoczenie, jest naturalny, traktuje ludzi z szacunkiem, bez wyniosłości, przy okazji sympatyczny i trochę chyba nawet wstydliwy. Skojarzył mi się z Adamem Małyszem, którego także mam okazję znać. Pomimo swoich wielkich sukcesów, są normalni … Kamil Stoch był już wcześniej ambasadorem w firmie Sobiesław Zasada Automotive, wielu z Was na pewno kojarzy stacje dealerskie Mercedesa Pana Sobiesława Zasady, aktualnie firma posiada swoje oddziały w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Nowym Sączu, Bielsku-Białej, Brzozie. Wcześniej Kamil jako reprezentant firmy, jeździł Mercedesami GLK, od marca br. został twarzą sportowych modeli Mercedesów spod znaku AMG. Pierwszym modelem który testował była nowa klasa A 45 AMG. Właśnie w dniu dzisiejszym, w krakowskim salonie Sobiesław Zasada Automotive, Kamil odebrał nowy model, tym razem sportowego SUV-a GLA 45 AMG. Dodatkowo w salonie miała miejsce mała uroczystość – wydanie użytkowanej przez Kamila A 45 AMG nowemu nabywcy – Panu Tadeuszowi, któremu Kamil specjalnie złożył swój autograf na desce rozdzielczej.

Kamilowi życzę wielkiej frajdy z zimowych jazd GLA 45 AMG oraz kolejnych sukcesów w skokach narciarskich w nadchodzącym sezonie.

A dla Was mam jeszcze małą ciekawostkę 🙂 Gdyby ktoś z Was chciał kupić samochód, który użytkował wcześniej Kamil Stoch, to wiem, że aktualnie w salonie Mercedesa w Nowym Sączu stoi model GLK. Na pewno będą w stanie zaprosić Kamila na wydanie i złożenie autografu w wybranym przez Was miejscu samochodu. Dla zainteresowanych podaję nr do salonu: 018 531 01 00.

Poniżej zdjęcia z przekazania nowego GLA 45 AMG Kamilowi o kilka fotek użytkowanej przez niego klasy A 45 AMG. M.

5 myśli na “KAMIL STOCH AMBASADOREM SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE AMG”

    1. Koper, ja uważam że ciężko pracował i pracuje na swój sukces, i jak ma taką możliwość, to niech korzysta. Poza tym jest fajnym, spokojnym i skromnym chłopakiem, więc tym bardziej mam dla niego szacunek. Pozdrawiam M.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *