KONKURS

W momencie kiedy piszę tego posta, jest Was już na Facebooku   701 fanów. Bardzo Wam serdecznie dziękuję i z tej okazji, że idziecie jak burza, chciałbym ogłosić KONKURS. W dniu 13 września (najbliższa sobota), o godzinie 20.00 na naszym profilu na facebooku zostanie opublikowane pytanie konkursowe:

NASZ PROFIL NA  FACEBOOK.PL

Pierwsze trzy osoby, które udzielą najszybciej, poprawnej odpowiedzi, wygrają niepowtarzalne zaproszenie na zimowe testy samochodów 4×4 MERCEDES-BENZ, w tym kultowej klasy G !!! Każdy z uczestników biorących udział w konkursie, potwierdza zapoznanie z poniższym regulaminem . m.

REGULAMIN KONKURSU:

Warunki konkursu:
1. Wygrana oznacza udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, jako jednej z trzech pierwszych osób. Odpowiedzi będą publikowane w komentarzach do KONKURSU, na profilu facecar.pl w portalu społecznościowym facebook.pl. WARUNKIEM UCZESTNICTWA W KONKURSIE JEST POLUBIENIE NASZEGO PROFILU –     NASZ PROFIL NA  FACEBOOK.PL
2. Facecar.pl rozpocznie konkurs ok. godz. 20:00 w dniu 13.09.2014 r. (sobota), poprzedzając rozpoczęcie postami przypominającymi o konkursie w dniach poprzedzających oraz w dniu konkursu ok. godz.18.00.
3. Facecar.pl ogłosi wynik konkursu w dniu 14.09.2014 r. ok. godz. 20.00 jako POST na swoim profilu na www.facebook.pl.
4. Facecar.pl skontaktuje się telefonicznie z trzema wygranymi osobami, w celu uzgodnienia sposobu oraz terminu realizacji wygranej. Po ogłoszeniu osoba wygrana zobowiązana jest do przesłania drogą mailową lub wiadomością prywatną przez portal facebook.pl swojego numeru telefonu w celu kontaktu. Niewysłanie numeru w ciągu trzech dni roboczych, od dnia ogłoszenia wyniku, spowoduje anulowanie wygranej i dopisanie do listy zwycięzców, kolejnego uczestnika konkursu, który poprawnie odpowiedział na pytanie konkursowe, za kolejnością najszybszych odpowiedzi.
5.Terminy i miejsca będą niezależne od facecar.pl, osoba wygrana otrzyma minimum dwie propozycje terminu oraz miejsca realizacji jazd testowych.
6. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, niezależnie od wieku. Osoby niepełnoletnie i nie posiadające ważnego prawa jazdy (w dniu realizacji wygranej), będą mogły odbyć jazdy testowe jako „pasażer”, obowiązkowo z pełnoletnim opiekunem lub za zgodą pisemną prawnych opiekunów.
7. Facecar.pl zapewnia realizację wygranej we wskazanym miejscu i czasie (termin do uzgodnienia, jak wyżej), dojazd do miejsca testów pozostaje po stronie osoby wygranej w konkursie.
8. Realizacja nagrody odbywać się będzie w ziemie, w polskich górach.
9. Facecar.pl zastrzega sobie prawo do zmiany modeli samochodów testowych, z powodów niezależnych od niego.

facecar.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *