Liderem sprzedaży SUV w Polsce jest….

No właśnie 🙂

Ciekaw jestem jak obstawilibyście lidera sprzedaży w segmencie samochodów SUV w Polsce.

Ja się nie spodziewałem, chociaż widać oczywiście w tym pewną logikę… Jest nią CCC, czyli Cena Czyni Cuda?

Co tak naprawdę wpłynęło na pozycję lidera? Taniość? Może jakość za rozsądne pieniądze? Zasobność naszych polskich portfeli i próba realizacji marzenia o posiadaniu samochodu SUV?

A może rzeczywiście marka oferuje super samochód w korzystnej cenie? Tego nie wiem i mówiąc szczerze, chętnie bym przetestował ten model żeby się przekonać. I zrobiłbym to obiektywnie pomimo pracy w innej marce.

And the winner is …..

Dacia Duster !!!!

Dzięki temu właśnie modelowi, sprzedaż marki Dacia w Polsce wzrosła aż o 1/3. PZPM wskazuje, że do chwili obecnej w Polsce zarejestrowało się łącznie od stycznia 242 000 nowych samochodów osobowych, z czego Dacii aż 10 500 szt.

Jestem ciekaw Waszych opinii 🙂 Piszcie, czy samochód Wam się podoba, czy chcielibyście go mieć w swoim garażu, a może macie innego faworyta?

duster1 duster2 duster3 duster4

12 myśli na “Liderem sprzedaży SUV w Polsce jest….”

  1. Oczywiście że cena czyni cuda, samochód tani, wyglada jak suv jakosc jak widać po zdjęciach raczej marna, szczególnie w środku.

  2. Wypas, dobra cena, napęd, wiadomo Merc to nie jest ale za tą kasę git. Po tym wpisie chyba sam się zainteresuję, za miesiąc mam koniec leasingu na focusa

  3. Na zdjęciach jest przedstawiona dopamina wersja jak Mercedes GLC z pakietem Exclusive. Baza to trochę blachy plastiku i szkła ale cena jest adekwatna.

    1. Może to tak wyglądać pod koniec roku, Toyota stała się rzeczywiście bardziej popularną marką. Czas pokaże 🙂 Pozdrawiam Maciek

  4. Każdy suv wart jest uwagi.. Jednak dopóki nie siądę za kółkiem, nie ma co dyskutować. Z Dacią jeszcze nie miałem okazji się zapoznać, jak tylko się to zmieni, dopiszę wrażenia ;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *