Mercedes E All-Terrain

Na targach w Paryżu Mercedes-Benz zaprezentuje swój kolejny nowy model. All-Terrain zbudowany jest na płycie podłogowej nowej klasy E kombi W213. Samochód wyróżnia podniesione zawieszenie, które dodatkowo dzięki pneumatyce może zwiększać prześwit o kolejne 20 mm (Air Body Control), a także wyposażone jest w pięć trybów jazdy, z terenowym włącznie. Samochód będzie dodatkowo wyposażony w większe koła, osłony pod przednim i tylnym zderzakiem. Terenowa wersja klasy E otrzyma rownież nowe progi boczne, masywny przedni zderzak, nowy grill oraz plastikowe osłony błotników. Jak na SUVa przystało All-Terrain będzie wyposażony w dobrze wszystkim znany stały napęd wszystkich kół 4Matic.

Samochód do sprzedaży w Polsce ma trafić początkiem przyszłego roku.

Dla tych z Was którzy lubią porównania do innych modeli – All-Terrain jest odpowiednikiem Audi A6 Allroad.

Poniżej zdjęcia nowego modelu oraz film. Jestem ciekaw Waszych opinii, piszcie czy Wam się podoba, czy wg Was będzie się sprzedawał.

Maciek

img_6245 img_6246 img_6247 img_6248 img_6249 img_6250 img_6251 img_6252 img_6253 img_6254

 

9 myśli na “Mercedes E All-Terrain”

  1. Strasznie podobny do nowej E i GLC, ale widać że to Mercedes 🙂 Wg mnie będzie miał branie, pytanie jaka cena, pewnie będzie drogo…

  2. Wnętrze jak zwykle klasycznie i z dozą nowoczesności. W każdym razie cena będzie za duża jak na polskie realia. Może się kiedyś skuszę, ale już prędzej na model używany, który już straci trochę na wartości i będzie tańszy 😉 W każdym razie nowe Mercedesy podobają mi się coraz bardziej ;D

  3. Jedno trzeba Mercedesowi przyznać, mianowicie że tworzy kozackie video promocyjne. Zdecydowanie najbardziej angażujące wśród wszystkich marek, mógłbym je oglądać w nieskończoność. Nie ma żadnej informacji na temat ceny tego modelu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *