Nowy Mercedes G 2018

Lecimy dalej z nowościami.

Klasa G – o której pisałem już wiele razy – doczekała się porządnego liftingu. Czy będzie to zupełnie nowy model? Samochód trafi do sprzedaży w 2018 roku, będzie dłuższy i szerszy, w końcu przy swoim wzroście (1,88) powinien przestać narzekać na brak miejsca za kierownicą.

Dobrze, że koncern nie zdecydował się drastycznie zmienić nadwozia. W końcu od 1979 roku Gelenda jest tak samo kanciasta, to właśnie jej urok, uważam, że to samochód dla prawdziwego faceta, dla twardziela 🙂 cokolwiek miałoby to znaczyć 🙂

Najwazniejsze jednak, i na szczęście , będą w nowej Gience zmiany technologiczne dotyczące telematyki, asystentów bezpieczeństwa czy zawieszenia, które ma być bardziej komfortowe i pewniejsze w prowadzeniu, szczególnie przy większych prędkościach na utwardzonych drogach.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia nowej klasy G. Najważniejsze są zmiany wnętrza samochodu. Osobiście G to moja druga miłość, dobrze, że nie zmieniła twarzy czy postury, taką ją lubię 🙂 Obawiam się jednak o wnętrze… Czy to nie technologicznie przesadzony botoks w mojej klasycznej i eleganckiej Pani?

Poczekam z ostateczną oceną do momentu, kiedy w końcu będę jej dotykał, na razie czuję się trochę nieswojo…

23 myśli na “Nowy Mercedes G 2018”

  1. Wnętrze ma swój urok – trzeba to przyznać! Mimo że jest to samochód „terenowy” to Mercedes postarał się z wyposażeniem wnętrza. Ciekaw jestem widoku bez tych maskujących naklejek.

  2. Jeden z niewielu samochodów, który zachował swój pierwotny styl. Ta klasyka z nowoczesnością w detalach daje wspaniałą mieszankę. Szkoda, że producenci tą drogą poszli z tak małą ilością samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *