Otwarcie Hotelu Piwniczna SPA&Conference, pokaz Mercedesa klasy S

Aranżacja butikowego Hotelu Piwniczna SPA&Conference to zaskakujące połączenie nowoczesności z beskidzko-łemkowskim folklorem, do którego nawiązują zarówno hotelowe wnętrza, jak i kuchnia restauracji Czarna Owca.

Taki opis znajduje się na stronie www hotelu. I rzeczywiście zarówno wygląd zewnętrzny, wnętrze, restauracja czy SPA są urządzone w tonacji beskidzkiego folkloru, wszystko ze smakiem, bez przesady i w połączeniu z nowoczesną architekturą.

Podczas otwarcia nie zabrakło znanych ludzi, ale dla mnie główną atrakcją był przedpremierowy pokaz nowego Mercedesa klasy S. Czekałem z niecierpliwością na oficjalną prezentację S-ki, która miała odbyć się 19 lipca 2013 r. w Studiu Filmowym Alwernia.

W ostatniej chwili okazało się, że pod hotel przyjadą zarejestrowane samochody, z którego jeden zostanie udostępniony do jazd próbnych. Test modelu S znajdziecie już na moim blogu, ja napiszę jeszcze krótko o jeździe z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem.

Więc krótko: miazga…. kręta droga wzdłuż rzeki Poprad, w Kierunku Krynicy Zdrój. Krzysztof wycisnął z S-ki wszystkie soki, było szybko, z ostrym cięciem zakrętów, wysiadłem na miękkich nogach. Po tych kilkunastu minutach ostrej jazdy, czułem się jakbym był z „Diablo” na ringu 🙂 I mam jeden wniosek – nigdy nie zdecydowałbym się na walkę z nim, tak samo jak nigdy już nie chcę z nim jechać 🙂

Żeby było jasne i żebym nie dostał od Krzyśka w gębę przy następnym spotkaniu – jechał bardzo szybko, ale pewnie i bezpiecznie, tylko ja nie lubię siedzieć na prawym fotelu….

m.

2 myśli na “Otwarcie Hotelu Piwniczna SPA&Conference, pokaz Mercedesa klasy S”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *