Robert Kubica ma nową pilotkę :-)

image

Sezon WRC właśnie się zakończył, ale Robert Kubica znów wsiądzie za kierownicę Forda Fiesty WRC i wystartuje w przyszłym tygodniu w Monza Rally Show, w którym zobaczymy takie gwiazdy jak Valentino Rossiego czy Kena Blocka. Robert pojedzie Fordem Fiestą przygotowaną przez zespół A-Style, z którym miał okazję już pracować.

Przy okazji Robert ogłsił, że jego pilotem będzie ….

…… Alessandra Benedetti. Oprócz doświadczenia rajdowgo, Włoszka jest przez wielu oceniana jako piękność 🙂 Czy Robert będzie umiał się skoncentrować podczas OS-ów tak jak z Maćkiem Szczepaniakiem? Czas pokaż,a tym czasem zobaczcie nową, odważną dziewczynę-pilota 🙂   M.

5 myśli na “Robert Kubica ma nową pilotkę :-)”

  1. Pingback: Pianino

    1. Voyager widać że Robert ma wielki talent, z chorą ręką dołożył konkurentom 🙂 A do tego jeszcze bardzo dobra i ładna pilotka 🙂 Czegóż chcieć więcej … Pozdrawiam M.

  2. Gdyby to był inny kierowca to mógłby mieć problem z koncentracją mając u boku takiego pilota, ale znając Roberta nie przywiązywał do tego zbyt dużej uwagi 🙂 Gratulacje!

    1. Irku tak jest jak piszesz, Robert to profesjonalista 🙂 Jest też mężczyzną więc obstawiam, że czasem podziwia koleżankę 🙂 Jedno jest pewne, na pewno wie kiedy jedzie i nic go nie rozproszy. Pozdrawiam Maciej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *